Ankara’nın en iyi tel örgü firması

Genel anlamıyla tel örgü sınır belirlemek ve güvenliği sağlamak amaçlı kullanılan dikenli çitlere verilen isimdir. Tel örgünün birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar uygulama alanlarına ve kullanım amaçlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Her alana model üretilmektedir.

Özellikle futbol sahalarında, parklarda, bahçe etraflarında tel örgü lere sıklıkla rastlamaktayız. Her birinde kullanılan tel örgü çeşidi farklıdır. Örneğin çok iyi güvenlik gerektiren bölgelerde genellikle jilet tel modeli göze çarpar. Estetik olarak güzel görünüm elde etmek isteyeceğimiz alanlarda ise simetrik yapısı nedeniyle panel çit tercih edilir. Tüm çeşitlerin asıl amacı sınır belirlemek ve güvenliği sağlamaktır. Spor sahalarında kullanılanlar dahi hem sınır belirler hem de topun dışarı kaçmasını önlemek amaçlı uygulanır. Hayvan barınakları bir diğer uygulama bölgesidir. Kedi, köpek, kuş ve diğer hayvan türleri için kafesler tel örgülerden üretilir. Hırsızlığın önüne geçebilmek için elektrikli tel modeli ya da sıkılıp gevşetilemeyerek monte edilen sistemler kullanılır. Arazi sahibi olanlar yine diğer insanların o alana girişini engellemek adına bu sistemi kullanırlar. Okullarda, bahçe ve sitelerde daha çok panel çit tercih edilir. Panel çit de bir tel örgü panel çit firması modelidir. Diğerlerinden farkı daha dekoraktif olmasıdır.

Bu sistemleri hazır olarak sipariş verebileceğiniz gibi, özel olarak da imal ettirebilirsiniz. Ankara’da ve Türkiye genelinde tel örgü, panel çit, tel çit üretimi yapan birçok firma bulunmaktadır. tel örgü adresinde Ankara’da imalat yapan Tel Örgü’nün iletişim bilgileri yer almaktadır.