Bahçe Teli ve Bahçe çiti, Tel çit fiyatları

TEL ÇİT FİYATLARI VE BAHÇE TELİ SİSTEMLERİ ANKARA

Geniş satıhlı dikey ya da yatay betonarme elemanların teçhizat malzemelerinden biridir. Soğuk çekilerek mukavemeti arttırılmıştır. Nervürle dirilmiş çelik çubukların birbirine nokta kaynağı ile milimetrik hassasiyette bağlanmaları ile imal ediliyorlar. Tel çit boyutları ile kafes aralıklarına göre telçitfiyatları değişiklik gösterebilir ve istenilen şekilde ayarlanarak imal edilir.

Tel çit kullanım alanlarıysa; bilhassa son 10 yılda ülke çapında kullanımı yaygınlaşan bir inşaat malzemelerinden biri olmuştur. Saha betonlarında, istinat duvarlarında,perdelerde,döşemelerde, beton yollarda veya tünellerde olmak üzere çok çeşitli kullanım alanları vardır. Biraz daha zorlamayla dilediğiniz gibi bahçe çiti yada korkuluk olarak da kullanılabilmektedir. Malzemeden, işçilikten,zamandanve nakliyeden tasarruf sağlamasından dolayı eski usul inşaat demirlerinden çok daha avantajlı oluyor. Tel çit fiyatlarıistenilen model veyaebatta göre değişkenlik göstermektedir.

Eski usul inşaat demirlerinde çubukları tek tek kesme, kanca yapma, döşemeye belirli aralıklarla yerleştirip birbirine bağlama tarzında işlemler uygulanıyordu. Fakat tel çitler plakalar halinde oluşu daha kolay taşınması ile montajının kolaylığı zamanın daha verimli kullanılmasını sağlayarak iş akışını hızlandırmaktadır. Standart hasırların ebatları ise genel olarak 5,00 m ve 2,15 m uzunluğunda olup en fazla kullanılan tel çit çeşitlerinin cinslerindendir. Tel çit dekorasyon ya dakafes üretiminde kullanılan bir tel türlerinden biridir. Dayanma gücü ise diğer tellere göre daha yüksektir. Tel çit fiyatları ise diğer işlemlere kıyasla daha ekonomik olmaktadır.

BAHÇE TELİ

Bahçeniz, araziniz, arsanız, eviniz, işyeriniz ve bunlar gibi birçok yaşam alanınızın güvenliğinden şüphe mi duyuyorsunuz? Komşunuz ile olan sınırlarınızı bir türlü net olarak belirleyemiyor ve artık sınırlarınızı örmek mi istiyorsunuz? Atıl durumda kalan bahçe, arsa ya da arazilerinizin estetik bir görünüme kavuşmasını mı istiyorsunuz? O halde sizleri en kısa zamanda firmamıza bekliyoruz. Firmamız tarafından hem imalatı hem de montajı gerçekleştirilen Bahçe Teli sayesinde artık yaşam alanlarınız hem güvenli olacak, hem komşularınız ile sınırlarınız net bir şekilde ayrılacak, hem de bahçeniz, arsanız ya da araziniz estetik bir görünüme sahip olacak. Üstelik tüm bunlar firmamız tarafından çok uygun fiyatlar ile gerçekleştirilecek.

Günümüzde sıklıkla karşılaşılan bahçe telinin imalatını ve montajını yapan birçok firma bulunmaktadır. Hal böyle olunca seçim yapmanızın da hiç kolay olmadığının farkındayız. Firmamız ile görüştükten sonra seçmenin aslında o kadar da zor olmadığının farkına varacaksınız. Bahçe Telikonusunda firmamıza gelerek ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Personelimiz siz değerli müşterilerimiz ile iyi iletişime geçmeleri için bizimle anlaşma yapmış olmak ya da yapmak zorunda değilsiniz. Kapımızdan giren ya da bize her hangi bir iletişim aracı ile ulaşan her müşterimize son derece ilgili davranmakta ve her türlü ihtiyacı olan bilgiyi sunmaktayız. Bahçe teli ihtiyacınız varsa, ve bu konuda bilgi sahibi olmak, fiyat almak istiyorsanız sizleri de en yakında zamanda firmamız ile iletişime geçmeye davet ediyoruz.