Bayburt Tel Örgü

Bayburt Tel Örgü Firması ile sizlere yardımcı olmaktadır. Fiyatlarımıza montaj dâhil olmaktadır. Özel siparişleriniz için lütfen buradan iletişime geçmelisiniz. Çitler geçmişten günümüze kadar her çağda kullanılan ve özellikle bir dönemden sonra da tasarımsal biçimde de seçilen yapılardan biridir. Tel Örgü umumi biçimde bir yeri korumayı amaçlıyor. Tel Örgü ile ferforje de zamanımıza özel belirli bölgeleri çepeçevre ve kollayan yapıdadırlar. Tel Örgüler genel olarak duvarlarla benzer yapıya sahip olsa dahi belirli nitelikleri ile duvarlardan ayrılmaktadırlar ve çevre güvelik sistemleriyle beraber daha öz güven oluşturuyorlar.

Ekonomik Bayburt Tel Örgü Firmasıyla askeri alanlarda, hastane çevrelerinde, okul çevre duvarlarında, bahçe çevrelerinde ve spor alanlarında emniyet bakımından elverişli ve caydırıcı özelliği içermektedir. Paneller toprak arazinde betonlama ile montajı gerçekleştirilir. Bu montaj şekli ile bulunduğu bölgeye estetik bir görünümün sağlıyor. Bu estetik tasarıma uygun olarak kapı girişleri için açılıp kapanacak şekilde panel çitten üretilen kapılar kullanılabilmektedir.

Tel Örgü kullanılarak ayrıca evcil hayvanlar için barınma yerleri yapılmaktadır. İstenilen ölçülerde ve ya şekilde üretimi yapılarak hayvan barınaklara doğal görünümü vermekteyiz. Tel Örgüin yeşil renkle üretim ve montajı yapıldığı zaman doğa ile özdeş bir görünüm elde edilmektedir. Bu sayede yeşilliğin estetiği koruyor. Tel Örgü evcil hayvanları yırtıcı hayvanlardan korumak için vazgeçilmez bir malzemelerdendir. Tel Örgüler görsel yönünden günümüzde ise çevre düzenlemesi için rahatsız edici olmayan ve çok tercih edilen güzel bir görünüm sağlıyor.