Bilecik Panel Çit

Yüksek güvenlik sağlayan çitlerinde olduğu gibi aslında panel çitlerin modeli alırken farklı kullanım alanları için ele alınması gereken birçok faktör bulunmakla birlikte dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise özellikle tel çitin kullanım ihtiyacına göre dayanıklı malzemeden seçiliyor. Yüksek güvenlik çit sistemi için, güvenliği ön planda tutan uygulamalar mı ya da estetik özelikleri mi sizin için daha önemli? Güvenlik sizin için önemliyse kadar elbette adından da anlaşılacağı gibi sizlere önerimiz yüksek güvenlik çitlerdir. Bilecik Panel Çit Firması olarak sizlere en makul fiyatlar sunmaktayız.
Panel çit üretiminde kullanılan malzemeler yapıları itibarıyla çok sert darbelerden kesilmeyen dayanımları ile spor sahalarından park ile bahçelere kadar kullanımı mümkün olmaktadır. Panel çitlerinde öne çıkan üyelerinden Double panel çitlerde yatay iki telin arasına alınan dikey dikme telleri darbelere karşı mukavemet sağlıyor. Double panel çit olarak adlandırılmaları da bu özelliklerinden kaynaklanır. Çit teli dikme malzemesi ise; 60-60-2mm olan panel çitlerin tel yükseklikleri ise 83 cm den başlayarak 103, 143, 123, 163, 203 ile 243 cm alternatifleriyle üretilir. Çit aks mesafeleri ise; 2,5 m ile elektro galvaniz üzeri statik boyalı olan panel çitlerimizin özellikleri;
• Dayanıklı,
• Modüler Sistemleri vardır,
• Çift tel kullanılan tasarımlarıyla yüksek güvenlik ve dayanım sunuyor,
• Double Panel Çit sistemleri,
• Bilecik Panel Çit Firması çeşitli yükseklik ile dayanımlardaki malzemelerden üretilir ve kullanılacak alana uygun biçimde tasarlanır.