Mersin Tel Örgü

Çevre güvenliklerinin sağalan bilmesi için en kalıcı çözümleri sunan firmamız yaşam alanlarınıza dekoratif çit uygulamaları ile ferahlık getirmektedir. Evinizin dış görünüşünü tamamlayan projelerimiz ile istenilen renk ve modellerde çit çevreleme hizmetleri sunuyoruz. Sitelerde, müstakil evlerde ve apartmanlarda; bunun yanında bahçe, park, sera gibi alanlarda ekonomik ve hızlı teslimat gerçekleştiriyoruz. Mersin Tel Örgü Firması kullanılacak alanın büyüklüğüne göre değiştiği için detaylı bilgilendirme ve fiyat teklifi için bize ulaşınız. Ürün ismini yapısı ile şekli itibariyle mızrak şekline benzediğinden alıyor. Diğer çit sistemlerine göre daha güvenli olduğu için mızraklı panel çit bir çok alanda rahatlıkla kullanılır.

Klasik panel çit sistemlerinin yapım süreci tamamlandıktan sonra daha güvenli hale gelebilmesi için üst kısımlarına jiletli tel çekilir. Ancak mızraklı panel çit ürünlerinde jiletli tel kullanımına gerek kalmıyor.

Gibi pek çok alanda panel çit rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Bu çit ürünü piyasada yeni yeni kullanılmaya başlanmış ve çok verim alınmış bir ürün olmakla birlikte müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır. Size uygun olan ürünü seçerek firmamızdan keşif ya da fiyat teklifi alınabilir. Uygun Mersin Tel Örgü Firması ile sizlere hizmet veriyoruz. Türkiye’nin profesyonel çit firması olan mersin Tel Örgü olarak sizlere en yeni çit sistemlerini sunmaya devam etmekteyiz.