Panel Çit

Panel çit konusunda dünyada ve ülkemizde sektörde gelişmeleri ve ya değişmeleri yakından takip edip sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermeye devam etmekteyiz. Üretmekte olduğumuz ürünler yüksek malzeme kalitesiyle uzun yıllar deforme olmadan kullanım sağlamaktadır. Hızlı, etkin ve bir o kadar da doğru çözümler sunmaktayız. Firmamız faaliyet gösterdiği ferforje kapı, kafesli tel, jiletli tel, beton duvarlar, panel çit ile aparatları üzerine zamanla edindiği tecrübeyle uzmanlaşmayı başarmıştır.

Firmamız Ankara genelinde villa konut çevrelerinde, tatil köyleri, oteller, spor sahalarında, park ile bahçelerde sanayi tesisleri çevresinde, resmi binalarda, askeri tesislerde hava alanlarında, korumak istediğiniz her yerde güvenle kullanabileceğiniz garantili ürünler sunuyoruz. Panel çitsistemlerinde çoğu firma garanti vermekten kaçınıyor. Bunun en önemli sebeplerinden birisi ise; teller birbirine örülerek yapılıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Zamanla ya da hava şartlarının genleşmeye maruz bırakması tekrar bir fiyatlandırma gerektirmektedir. Haliyle de firmalar bundan kaçınmaktadır. Piyasa da tel örgüleri ikinci el olarak bulmanızda mümkün olmaktadır.

Özellikle Ankara dışarısından sipariş ya da işçilik söz konusu ise, Ankara dışarısına da iyi fiyat uygulamak isteyen ve bunu misyon olarak belirlemiş firmalar bulunuyor bizlerde bu firmalar arasında yer alıyoruz. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren Panel Çit firmamız yaşam alanlarınızın güvenilirliğini en üst seviyeye çıkaracak çalışmaları ile yanınızda yer almaktadır. Yurtiçi hizmetlerinin yanında farklı dünya ülkelerini de kapsamakta ve bir ağa sahip olan kurumumuz hedeflerini gelişim ile değişim çerçevesinde belirlenmektedir. Tel kaplaması galvaniz üzeri statik boyayla yapılmaktadır.