Panel çit ve Bahçe Teli Nedir

Panel çitler, geniş kullanım alanlarında oldukça yaygınlaşan ürünlerdir. Bu kadar yaygın olmasının başlıca sebebi hiç kuşkusuz, alternatiflerine oran ile panel çitlerin daha ekonomik, dayanıklı ve oldukça uzun ömürlü olması sebepleri başı çekmektedir. Ancak bu çitlerin yapımı esnasında olası darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlamak açısından meydana getirilen bükümler de alternatifleri ile arasındaki farkın altını çizer niteliktedir. Tüm bu özelliklerin yanı sıra Ankara açık oturum çitlerin bakım gereksinimleri olamayışı ile birlikte yine kullanım amaçlı sökülebilir olması da ürüne olan ilginin sebeplerindendir. Açık oturum Çit Özellikleri Hastane, okul, villa, bahçe, ofisler, işyerleri ve kamu alanları benzer biçimde pek çok alanda kullanılan açık oturum çitler, Ankara duvar çitleri olarak da kullanılmaktadır. Genel olarak 50, 70, 120, 150 ve 200 cm yükseklik ölçüsünde olmasının yanı sıra 4,5 ml, 5 ml ve 6 ml kalınlık ölçüleri alternatifleri bulunur. Standart bir biçimde 4,5 ml olan kalınlık ölçüsü kullanılırken profil direkleri 50×50 cm ölçülerinde olup boru profil ve kare profil kullanılır. Duvar üstüne montaj yapılacağı süre duvarın ortası merkez nokta olarak belirlenir ve çit direklerinin üzerinde yer edinen dübel deliklerinden her birine 4 tane çelik dübel yardımı beton duvar üstüne sağlam bir halde sıkılma işleri gerçekleştirilir. Bu işlemin arkasından panel tellerinin direklerin üzerine montajı gerçekleştirilerek klips ile vida atılarak montaj devam eder. Bahçe Çitleri Yenileniyor bir çok alanda kullanım rahatlığı elde eden açık oturum çitler, Ankara bahçe çitleri olarak da kullanılmak ile beraber kullanışlılığının yanı sıra yüksek bir görüntü kalitesi ve güzel duyu de sunar. Ek olarak bu çitlerin kurulum ve montajının yapılmasının son aşama hızlı ve basit olması da son derece önem teşkil etmektedir. Bahçe için uygulanacak olan açık oturum çitin montajı için ilk yapılacak olan toprak zemine 50 santimetre ölçüsünde bir çukur kazmaktır. Daha sonra dikilen direklerin dipleri çakıl taşlar ile beslenerek doldurulur ve beton hazırlanmaya başlanır. Bu işlem peşinden hazırlanan beton direk diplerinde bulunan çukurlara doldurulur. Arkasından açık oturum çitin düzlük ayarı gerçekleştirilir ve betonun kuruması beklenir ki beton kuruduktan sonrasında çit sağlam bir şekilde yerine tutunmuş olur.

Tel bahçe çiti Ankara , Bahçe Teli Ankara, Panel çit Ankara, Tel Örgü Ankara. Kafes tel örgü Ankara
Galvaniz tel örgü
Çitler özel alanları sınırlandırmak, korumak ve benzeri amaçlar doğrultusunda tercih edilebilecek sistemlerdir. Pek çok farklı çit modeli söz konusudur. Günümüzde hem ülkemizde hem de Avrupa ve ABD’da maksimum tercih edilen çit modellerinden birisi panel çitler olmaktadır. Panel çitlerin tercih edilme alanlarının geniş olması da, en çok tercih edilen çit modeli olmasındaki temel etkenlerden birisidir. Özellikle güzel duyu görüntüsü ve doğaya uyumlu bir yapısının olması yardımıyla; şehir içinde, kasabalarda, daha küçük yerleşim alanlarında, özel bahçelerde yada yeşillik alanlarda kullanılabilme olanağını sağlamıştır. Sadece açık oturum çit özelliklerini yalnız estetik görüntüsünün avantajları olarak sınırlamak doğru olmayacaktır. Nitekim açık oturum çitler hem de rahat kurulabilir, ekonomik, ergonomik olması ile de tercih edilmektedir. Ankara duvar çitleri panel çit modelleri her türlü özel alan için tercih edilebilir niteliklere haizdir. Açık oturum Çit Özellikleri nelerdir? Açık oturum çitlerin bir çok özelliği vardır. Bu özellikleri esasında yapısal ve güzel duyu olarak sınıflandırmamız mümkündür. Genel olarak başlıca özelliklerine aşağıdaki şeklinde maddeler halinde değinebiliriz. Açık oturum çitlerin kullanım alanları geniştir. Bahçeler, spor sahaları ve her türlü özel, açık alanlar için idealdir açık oturum diğer çitler benzer biçimde bakıma ihtiyaç duymaz bir çok organik dış etkene ve yüksek oranda güce karşı dayanıklıdır Uzun seneler süresince kullanılabilir bir yapısı vardır Ankara bahçe çitleri tüm bu özelliklerin yanı sıra, beklentiler ve müşterinin talebi doğrultusunda üretim aşamasında yada daha ondan sonra, kesilerek yada farklı işlemlere tabi tutularak tekrar uygun ölçülerden boyutlandırılabilir bir özelliğe haizdir. Panel çitler aynı zamanda hem toprak zemin olsun, bununla beraber beton zeminler için olsun uygun bir şekilde sabitlenebilme özelliği gösterir. Açık oturum Çit Modelleri Standart olarak üretilmiş panel çitler yeşil renge sahiptir, basit bir şekilde monte edilebilir ve kısa bir sürede istenilen alan, istenilen ölçülerde çevrilebilmektedir.Ankarapanel çit kaliteli ve uzun seneler boyu kullanım garantisi ile satılır. Panel çit fiyatları ile alana bakılırsa, uygulanacak işlemlere ve toplam işçilik maliyetine göre farklılık göstermektedir. Bunun için şirket ile mesajşime geçmeniz gerekir.

Bahçe çit fiyatları, Bahçe tel fiyatları, Bahçe telleri, Ankarada çit firması, Ankara tel çit firmaları, Ankara Panel çit sistemleri, Ankara panel tel çitler, Ankara bahçe tel örgü, Ankara tel çit, Ankara Tel, Ankara Kafes tel, Ankara kafesli tel örgü 

Evlerin dış mekan dekorasyonunun en önemli parçalarından biri, evleri sokaklardan ayıran çitler olmakta. Bu konum müstakil ve çok katlı binalar için geçerli olan bir konum. Bugün oyun parklarında, bahçelerde, kafeteryaların çevresinde, yol kenarlarında, köprülerde ve aklınıza gelebilecek bir çok mekanda tel çitler tercih ediliyor. Beton ve ahşap çitlerin yerini alan metal çitlerin sağladığı avantajların devasa yükseklikte olduğunu söyleyebilmemiz mümkün. Ankara panel çit üreticisi olan firmamız, çitlerinde çelik araç-gereç kullanıyor. Galvaniz kaplı çelik araç-gereç, kar, yağmur benzer biçimde durumlarda nemden etkilenerek paslanmıyor. Paslanmış çelik kısa sürede tahrip olacağından dayanıksızdır. Sadece kaliteli bir şekilde üretilen bahçe çitlerimizi her türlü mekan için güvenle kullanabilmeniz mümkündür. Tel çitlerimizin bir diğer avantajı ise ne olursa olsun tırmanmaya uygun olmamalarıdır. Bu şekilde evinizi, çocuklarınızı ve barınağınızı etkili bir şekilde koruyabilme olanağına sahipsiniz. Temelsiz Çit Avantajı Ankara bahçe çitlerinin bir öteki avantajı ise normal olarak ki masrafsız olmaları. Bir beton çit veya duvar için uzun süren temel atma işlemleri söz konusu oluyor. Eğer duvarın temeli sağlam eğer olmazsa, yanından geçe bir kamyonun yarattığı sarsıntı ile beraber duvarın yıkılabilme ihtimali söz konusu iken kalın tel çitler ile bu tür durumlar tamamıyla ortadan kalktı diyebiliriz. Teknoloji ve sanayiinin önemli getirilerinden olan panel çitler, fazlaca dayanıklı bir halde tasarlanmalarının yanında, basit bir montaj ile beton duvardan çok daha fazla dayanıklı olabilmektedir. Montajlarında temel atma şeklinde masraflı ve süre gerektiren ön hazırlıklar da söz konusu olmadığından çok ergonomik bir halde kullanılabilmekte olan panel çitlerin bir öteki özelliği ise çok dekoratif olmaları. Dayanıklı Duvar Çitleri Galvaniz kaplama çelik, çeşitli renkler ile boyanabilmekte. Bahçe çiti olarak siyah, koyu yeşil ve beyaz çitler öncelikli olarak tercih edilebiliyor. Ancak özellikle okul bahçeleri için daha renkli tercihler söz konusu olabilmekte. Ferah, aydınlık ve sevimli mekanlar yaratmak için oldukça ideal olan Ankara duvar çitleri, beton ve toprak üzerine monte edilebiliyor. Bu yüzden, beton duvar ile çevrili olan bir mekanda, bu çitleri kullanabilmek için mevcud duvarı yıkmanıza mutlaka gerek bulunmuyor.