Panel tel çit

Ankara’da hizmet veren panel tel çit firmamız geçmişten günümüze beton çit direği ile helezon örgü teli imalatıyla faaliyet göstermekteyiz.   Bunların dışında Panel tel çit montajı trapez sac ile inşaat vb. saha kapatma işleri üretimimiz olan çit direkleri ile tellerinden montajı ve uzman kadromuz ile itina ile gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra çeşitli bahçe kapı panel tel çit otomasyonları, spor kompleksleri yani; halı saha, basket sahası, tenis kortu, veçelik konstrüksiyon çatı işleri, dekoratif panel çit satışı ile montajı jiletli tel imalatı satışını yapıyoruz. Çeşitli ebatlarda beton çit direkleri çeşitli göz aralığı ile tel kalınlığında helezon örgü telleri ve ya jiletli tel imalatı çeşitli bahçe kapıları imalatı, manuel bariyerler ve oto korkulukları imalatını yapmaya devam etmekteyiz.

Sektörde bulunduğumuz günden bu yana kadarüretimi boyunca sahip olduğu bilgi ile tecrübeyi siz değerli müşterileriyle paylaşmanın heyecanını duymaktayız. Kurulduğumuz günden itibaren panel tel çit sistemleri ve çevre güvenlik sistemleri konusunda üretimi ve ya uygulama yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz istenilen göz aralığında örgü teli panel çit, pano çit,panel kapı, beton direk,jiletli tel, profil direk vb. çit işlerini yapıyoruz.

Firmamız talepleriniz doğrultusunda imalat ile montaj yapmaktayız.Türkiye’nin her bölgesine her şehre gidebilecek malzemeli montajlı çit ile çelik konstrüksiyon işleri yapılmaktadır.Standartlarımızda beton direk kapasitemiz ise 5000 adet aylık helezon tel üretim kapasitemizle 50000 m2 olmaktadır.Montaj kapasitemiz ise aylık 15000 metre tül ile jiletli tel üretimimiz aylık 15000 metre oluyor.