Zonguldak Tel Örgü

Ekonomik Zonguldak Tel Örgü Firmasıyla doğa şartlarına ile paslanmaya karşı dayanıklı ve sağlamlıktır. Tel örgüin maliyeti düşük sunmaktayız. Tel Örgü boyaları için sonradan bakım yapılması gerekmemektedir. Tel Örgü dekor panel olarak ta kullanılıyor.

Tel Örgü Türleri;
• Klasik Tel Örgü
• Double Tel Örgü
• Dekoratif Tel Örgü
• Pano Çit
• Yüksek Güvenlik Çiti

Tel Örgü fiyatlandırmalarımız M2 hesabına göre yapılmaktadır. Tel Örgü ürünlerimizde galvaniz üzeri polyester kaplaması uygulanır ve farklı renk alternatifleri bulunmaktadır. Tel örgülerin rengi için RAL 6005 yeşil ile siyah gibi tüm RAL renkleri içerisinden seçim yapılabilmektedir. Tel Örgü 5*20 santim aralıklar ile olup 8+6+8 mm kalınlığında bulunuyor. Tel Örgü firmamız sürekli değişen teknolojiye ayak uyduran sertifikalı teknik kadrosuyla tüm projelerde mühendislik ve mimari alanlarda gerekli desteği vererek her projenin sorunsuz bitirilmesini kendine amaç edinmekteyiz.

Tel örgü fiyat listesi için lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçmelisiniz. Telefon veya mail ile iletişim kurarak Tel Örgü Firması hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız istediğiniz ürün çeşidine ve panel çit ölçülerine göre değişiklik gösteriyor. Zonguldak Tel örgü fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim kurunuz. Tel Örgü firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Firmamız gelişen teknolojisiyle birlikte inşaat sektöründe çelik konstrüksiyon yapı sistemleri alanında çözümler sunmak amacı ile kurulmuştur. Üstün teknolojisi ile eğitimli yani sertifikalı personel gücüyle yurt içi ve yurt dışında pek çok projeye imza atmaktayız.