Giresun Panel Çit

Hayvan besiciliği yapılan alanlar, havaalanı, bahçe, tarım alanları, villa, yol kenarı okul gibi alanların güvenliğini sağlamak için kullanılan sistemlere panel çit denmektedir. Sizler de istediğiniz her yerin etrafını panel çit sistemleri ile çevreleterek güvenlik altına alınmasını sağlayabilirsiniz. Uygulama yapmak istediğiniz panel çit sistemleri uygulanacak alana, kullanılacak panel çit türüne ve istenilen yüksekliğe bağlı olarak fiyatları değişiklik göstermektedir. Giresun Panel Çit Firması pek çok değişken göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır.
Panel çitler çok farklı alanlara uygulanıyor. Örülmüş çevre duvarlarının üzerine, direk toprak üzerine montajı gerçekleştirilir. Bunun yanında yükseklikleri farklılık göstermektedir. Mesela; yaklaşık 75 cm yüksekliğinde de panel çit yaptırabilir ve 200 cm yüksekliğinde de olabilir. Bu belirttiğim durumlar Panel Çit Firmasının artıp azalmasına sebep olmaktadır. Bu etkenler dışında fiyatta değişikliğe sebep olan başka durumlar da bulunuyor. Panel çit ürünlerinin tel yapıları birbirinden farklılık gösteren özellikleri ise;
• Sıcak daldırma yöntemi ile galvaniz ile kaplanan teller,
• Galvaniz üzeri pvc ile kaplananlar,
• Galvaniz üzerine elektrostatik fırın boya yapılanlar.
Bu üç farklı ürün panel çit yaptırmak isteyenler için farklı Giresun Panel Çit Firması en makul seçenekleri sunmaktadır. Galvaniz teller dik açı olacak şekilde birbiriyle birleştirilip paneller oluşturulması sağlanır. Bu birleştirme sırasında bırakılan mesafeler panel bitince göz aralıklarını oluşturulmaktadır. Bu aralıklardaki farklılıklar da Panel Çit Firmasını etkileyecektir.